Zbavte se zbytečností ve svém obývacím pokoji

Máte pocit, že se kolem vás konstantně hromadí množství věcí, které nemají příliš praktického využití? Připomíná váš obývák spíše vetešnictví, než oázu klidu a míru? Podívejte se na následující rady a zatočte s nepotřebnými doplňky jednou pro vždy.

1. Viditelné dráty

Možná už jste si na ně zvykli a jejich přítomnost nevnímáte, ale skutečně jsou tam. Řeč je o drátech. Vedou od každého elektrického zařízení a dokáží značně nabourat i ten nejvíce designový pokojíček. Ačkoliv si jich v této chvíli nevšímáte, buďte si jistí, že jakmile je patřičně zakryjete, například za nábytek či pomocí speciálních lišt, jejich nepřítomnost značně oceníte.

2. Stoleček na odkládání

Téměř každý z nás má v obývacím pokoji alespoň jeden stoleček, který slouží jako dokonalé odkladiště. Kniha sem, hrnek tam a najednou se ocitnete v místnosti plné nepotřebných předmětů, které patří na absolutně jiné místo, jen ne do vašeho obýváku. Zkuste se rozhlédnout a odnést vše nepotřebné. Uvidíte, že krásný stolek, na kterém se bude vyjímat například jen designová váza, dokáže vdechnout pokoji nový rozměr.

3. Nevhodné osvětlení

Obývací pokoj bývá srdcem celého bytu a v mnoha případech je jeho kouzlo sníženo výběrem nevhodného osvětlení. Namísto dvou stylově nesourodých lamp, které se nehodí k dalšímu vybavení, zkuste spíše investovat do jedné kvalitní lampy v nápaditém, ale zároveň neutrálním designu, která osvítí všechny kouty.

Autor: Marie Majerová

Další novinky ze světa módy

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.