Zbavte se tmavých skvrn na obličeji jednou pro vždy

Trápí vás tmavé fleky a pigmentové skvrny na obličeji? Máme pro vás dobrou zprávu. Nemusíte se s nimi trápit navždy. Následující rady vám pomohou, jak se zbavit skvrn stávajících a zároveň se vyvarovat těm, které by mohly v budoucnu vzniknout.

Nemačkejte pupínky!

I když víme, že je těžké odolat, vyhnete se tak nehezkému červenému či hnědému znaménku, které může nepříjemně zdobit vaší tvář po dlouhou dobu. Namísto urputného dloubání ošetřete pupínek přípravkem určeným k redukci akutních nedokonalostí. Tyto zázračné vodičky nabízí mnoho firem a koupíte je i v drogerii.

Využívejte čistící kartáčky

Hitem poslední doby se staly elektrické čistící kartáčky, které vaší pleti zaručují hloubkové čištění a zbavují jí odumřelých buněk, které zbytečně zanáší póry. Odstranění nežádoucích částeček odumřelé kůže zaručuje lepší prokrvení pleti, která poté lépe absorbuje produkty, které do ní vtíráte, jako je například krém na opalování, chránící před vznikem nežádoucích pigmentových skvrn. Nic se však nemá přehánět, a proto není doporučeno používat tyto typy kartáčků každý den, ale ideálně například třikrát do týdne, dle typu vaší pleti.

Noční péče

Ať už vás trápí stopy od slunečního spálení či neplecha, kterou jste si způsobili nepřiměřenou manipulací s pupínkem, nezapomínejte o podrážděná místa pečovat také během noci. Vybavte se pečujícími přípravky, které obsahují vitamin B3 a zesvětlující složky, které nepříjemná místa rychleji a účinněji zbaví nežádoucího zabarvení.

Výhra jménem SPF

Pokud nemáte čas či možnosti na to, abyste aplikovala všechny z předchozích rad, snažte se dodržovat alespoň tento bod. Každý den naneste na svou pleť přípravek, který obsahuje ideálně alespoň SPF 30, které chrání pokožku před nežádoucími účinky UV paprsků. Vaše pleť vám poděkuje :-)

Autor: Marie Majerová

Další novinky ze světa módy

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.