Zázrak jménem microblanding

Pokud patříte k milovníkům kosmetiky a snažíte se sledovat veškeré nejnovější trendy, zřejmě jste o této technice již alespoň jednou slyšeli. Microblanding je metoda úpravy obočí, která vám zajistí jeho permanentní a přirozené vyplnění a udržení tvaru.

Forma tetování

V rámci microblandingu vám odborník aplikuje pigment pod kůži za pomoci ručního strojku. Lehkými tahy tak vytváří přirozené čárky, které poté suplují vaše skutečné obočí. Nebojte se, že by výsledkem byla nevzhledná jednolitá tenká čárka, obočí dotvořené pomocí microblandingu vypadá naprosto přirozeně a na první pohled nikoho nenapadne, že by precizní rámování očí nebylo výsledkem zkušené práce se
štětcem.

Bolí to?

Bolest, kterou při microblandingu pociťujete, je relativní a záleží na jednotlivci, jaký je jeho práh bolestivosti. Někdo cítí drobné píchání, další příjemné brnění. Proces aplikace vnímáte, ale rozhodně se nejedná o bolest, která by nešla vydržet. Samotná procedura zabere v průměru dvě hodiny, nemusíte se tedy obávat, že se budete pod jehličkou trápit půl dne.

Následná péče

První týden byste měli být na své nové obočí opatrné, tedy vyhnout se nadměrnému pocení, přehnané namáčení či drhnutí množstvím kosmetických přípravků. Pocítit můžete lehké pnutí či svědění, tento proces je však běžný a zabráníte mu například použitím speciálních krémů, které vám vždy doporučí odborník, který vám zákrok provedl.

Výdrž

Stejně jako bolest, tak i výdrž pigmentu je značně individuální a odvíjí se od tipu kůže a také na vašem lifestylu. Souhrnně se však dá říci, že výsledek může být viditelný až tři roky, ideální však je, pokud si necháte alespoň každých šest měsíců doplnit místa, kde tetování není již tolik znatelné. Ceny zákroku se pohybují od 4 000 do 7 000 Kč v závislosti na salónu.

Autor: Marie Majerová

Další novinky ze světa módy

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.