Tři nejpopulárnější módní vychytávky na rok 2018 podle Pinterestu

Vhodně zvolené módní doplňky mají schopnost proměnit obyčejné a nevýrazné oblečení ve stylový a originální outfit. Z nejnovějšího průzkumu na Pinterestu vychází, že právě tyto tři doplňky budou žhavým trendem pro nadcházející rok.

Výrazné náušnice

Letos nadešel čas uklidit své nenápadné pecičky hluboko do šperkovnic a vytáhnout výrazné náušnice. Ať už si vyberete dlouhé ušní ozdoby, či vás zaujmou zdobnější robustní kousky, určitě nešlápnete vedle. Možnosti jsou skutečně neomezené. Bojíte se, že by pro vás byl tento look až moc nápadný? Postačí, pokud budete střídmá při tvorbě makeu-pu a účesu a necháte výrazné náušnice patřičně vyniknout. 

Baret

Již na konci roku 2017 bylo zřejmé, že se baret opět silně dostává na scénu a každá It girl jej prostě musí mít. Díky skvělé dostupnosti se nemusíte obávat, že by vám tento doplněk zatočil s plánovaným rozpočtem. Baret je neuvěřitelně univerzální a doplnit jím můžete jak formální tak běžné outfity. A jako bonus získáte špetku pověstného francouzského šarmu. 

Zdobné boty

Perly, cvočky, štras, výšivka, toto jsou trendy, které budou v roce 2018 vévodit oblasti obuvi. Doplňte zdobené botičky vhodným oblečením podle příležitosti a věřte, že vás nikdo nepřehlédne. Perly už zkrátka dávno nejsou jen šperkařskou výsadou.

Který z trendů bude právě ten váš?

Autor: Marie Majerová

Další novinky ze světa módy

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.