Stylové doplňky, které vás zahřejí

Pomalu, ale jistě se nám přiblížilo období, kdy se naším nejvěrnějším přítelem stane zimní kabát a péřová bunda. Už dávno však neplatí, že v těchto chladných měsících jde styl stranou a do popředí se dere hlavně potřeba zahřát se. Naučte se základní pravidla, jak být šik a trendy za každého počasí.

Nechte na hlavě

V poslední době není snad více trendy kousku, než je stylový klobouk. Ať už se jedná o hravou buřinku evokující nádech retra či stylový klobouk s krempou klasického střihu, buďte si jistá, že se v davu jistě neztratíte a můžete čekat spoustu obdivných a pochvalných pohledů. Pokud jsou vaše zimní outfity laděné spíše do jedné barvy, nebojte se toto schéma nabourat a oživte svůj look pestřejším prvkem. Letošnímu podzimu vládne především vínová či hořčicová.

Krk v teple

V chladném počasí každý z nás bezesporu ocení chvíle, kdy se může zachumlat do teplé šály, a pokud se z tohoto doplňku stane navíc trendy kousek, můžeme si pogratulovat, že jsme takzvaně zabili dvě mouchy jednou ranou. Oddělení doplňků módních obchodů se právě teď hemží šálami a šátky nejrůznějších tvarů, materiálů i vzorů. Záleží jen na vás, zda-li dáte přednost klasice či se rozhodnete vetší šálu omotat kolem těla například jako stylové pončo. Kreativitě se meze nekladou. Pokud ve vázání stále tápete, zkuste se podívat na některá návodná videa na youtube.com a inspirovat se.

Zahřejte ruce

I takový detail, jako jsou rukavice, dokáže dodat vašemu každodennímu looku nový šmrnc. Velice trendy a elegantní záležitostí jsou v současné době koženkové či kožené rukavice sahající svým okrajem až k úrovní loktů. Tento typ rukavic je ideální kombinovat s kabáty či pelerínami s kratším, často tříčtvrtečním rukávem. Je-li váš styl více uvolněný s přesahem například do moderního stylu inspirovaného punkovou módou, zkuste vaše modely ozdobit vychytanými koženými rukavicemi s přezkami a kovovým zdobením.

Autor: Marie Majerová

Další novinky ze světa módy

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.