Rady a tipy

Lady karta je unikátní a ušitá na míru přímo ženám!

 • Džínové trendy na letošní podzim

  Denim tvoří jednu ze základních složek našeho šatníku, kterou můžete klasicky, ale i originálně kombinovat s dalšími módními kousky a vytvářet tak nápadité a stylové outfity každý den.

 • Kamarádky na život a na smrt?

  Jednou je tím největším pojítkem tajně vykouřená cigareta, jindy rozpatlané dětské příkrmy. Zuzana Fryaufová se zamýšlela nad tím, jak se mění náš pohled na přátelství.

 • Zbavte se tmavých skvrn na obličeji jednou pro vždy

  Trápí vás tmavé fleky a pigmentové skvrny na obličeji? Máme pro vás dobrou zprávu. Nemusíte se s nimi trápit navždy. Následující rady vám pomohou, jak se zbavit skvrn stávajících a zároveň se vyvarovat těm, které by mohly v budoucnu vzniknout.

 • Zápisník módní redaktorky - Lampasy útočí

  Pokud letos chcete být opravdu cool, oblékněte k saku tepláky. Sportovní móda ovládla nejen civilní stylingy, ale dokonce i high fashion.

 • Chutné svačinky na každý den

  Období letních prázdnin je nevyhnutelně za námi a nezbývá nám nic jiného, než se opět vrátit zpět do běžného chodu. K tomuto období neoddiskutovatelně patří také návrat našich ratolestí do školních lavic a s tím spojená starost o to, jakou svačinou své dítko do školy vybavit, abychom mu dopřáli dostatečný příjem kvalitních živin, které zároveň uspokojí i jeho chuťové pohárky. Následující tipy vám pomohou vytvořit svačiny, které si vaše dítě oblíbí a nebude se tak domů vracet s plnou krabičkou.

 • Krásné nové dětství

  Módní vlny neovlivňují jen to, co si pořídíme do šatníku a že si k svačině dopřejeme smoothie místo bagety a v sobotu ráno vyrazíme na nákup lokálních vajíček na farmářský trh. Trendy mají obrovský vliv i na to, jak vychováváme svoje děti.

 • Chytré náhražky mléka

  Ať už se mléku vyhýbáte účelově a dlouhodobě, a nebo jste prostě jen otevřela lednici a zjistila, že vám tato zásadní surovina právě došla, je pro vás tento článek ideálním zdrojem informací.

 • Anti-aging zázrak

  Zvládne víc než botox, laser a výplně dohromady. Obličejová jóga je nejnovější omlazující hit, který dokáže viditelně zpevnit a pozvednout tvář – takový přírodní facelift. Naučte se základní cviky pěkně krok za krokem!

 • Sex? Děkuji, nechci

  Jak žijí čeští asexuálové? Jak vnímají sami sebe a svět plný sexu? A jaký je vztah dvou asexuálů? To pro Marianne zjišťoval Michal Večeřa.

 • Zázrak jménem microblanding

  Pokud patříte k milovníkům kosmetiky a snažíte se sledovat veškeré nejnovější trendy, zřejmě jste o této technice již alespoň jednou slyšeli. Microblanding je metoda úpravy obočí, která vám zajistí jeho permanentní a přirozené vyplnění a udržení tvaru.

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.