Rady a tipy

Lady karta je unikátní a ušitá na míru přímo ženám!

 • Svařené víno trochu jinak

  Vánoční atmosféra je již v plném proudu, sváteční dekorace zdobí naše byty a pomalu nastává čas pohody a odpočinku. A právě v této chvíli přichází na řadu tradiční vánoční svařené víno. Všichni zajisté známe to, které se připravuje v rendlíku na sporáku. V dnešním receptu vám nabídneme rychlý recept na svařák, který si rychle a bez problémů připravíte v mikrovlnné troubě.

 • Provoňte si bydlení zn. home made

  Sváteční atmosféra pod sebou ukrývá mnoho prvků. Jídlo, oslavy i četné návštěvy mezi blízkými. Už máte za sebou předvánoční úklid, důkladné vymetené všechny kouty, ale pomysleli jste na to, jak to u vás doma voní? Inspirujte se naším článkem a vyrobte si plně DIY domácí osvěžovač vzduchu, který díky správné volbě ingrediencím vykouzlí perfektní atmosféru.

 • Zápisník módní redaktorky

  Dinosauři a obří cukrová vata berou práci topmodelkám. Proč se osobitost a vtip cení víc než dokonalé míry?

 • Jak uspořádat tradiční Baby shower?

  Baby shower je termín zažitý především v západních zemích. Jedná se o oslavu, která se tradičně pořádá pro těhotnou ženu, těsně před tím, než miminko přijde na svět. Organizace celé akce se většinou chopí kamarádky a známé, které zajistí vše, od místa konání po zábavu a občerstvení. A co je na tu správnou shower party potřeba?

 • Style navigator doplňky

  Trendům podléhají i doplňky. Jaké zvolit na tuto sezonu? Představíme vám 7 kousků, se kterými neuděláte chybu.

 • Vybírejte dárky chytře a snadno

  Konec listopadu se pomalu blíží a s ním i nastupující vánoční horečka spojená s nákupem vánočních dárků. Pokud se při představě plných nákupních center, front a nepřeberného množství nabízeného zboží již dnes stresujete, zkuste se inspirovat našimi tipy a nápady na hezké dárky, které potěší.

 • Nová doba, nové ingredience

  Zapomeňte na hyaluron a kaviár, k věčnému mládí vám pomohou vajíčka, zázračná kyselina ferulová a šnečí sliz!

 • Chutné přílohy zn. originálně a snadno

  Rýže, brambory, knedlík, brambory, rýže... Vypadá nějak takto vaše kreativita při přípravě jídelních příloh? Zkuste se inspirovat našimi tipy a posuňte své přílohy z vedlejších rolí do záře reflektorů.

 • Dokonalý tvar obočí

  Když na mě na Facebooku vykoukly fotky celebrit, kterým někdo ve Photoshopu odstranil obočí, tak jsem u monitoru hrůzou málem nadskočila, i ty největší krásky vypadaly jako nemocné zrůdičky. Právě obočí dodává celému obličeji výraz, správně tvarované oblouky navíc dokážou opticky omladit a pozvednout rysy. V našem manuálu se naučíte, jak s obočím pracovat.

 • Stará dobrá Anglie

  Pojďte s námi na návštěvu do domu jako vystřiženého z románu Jane Austenové. Najdete ho jen pár kilometrů za Prahou. Voní to tu dřevem, bylinkami a historií.

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.