Rady a tipy

Lady karta je unikátní a ušitá na míru přímo ženám!

 • Velká Mlsná reportáž

  V metropoli nad Seinou je celosvětově nejvyšší koncentrace talentovaných cukrářů na kilometr čtvereční. A už dávno tu nepečou jen makronky, croissanty a éclairs.

 • Největší kosmetické hříchy

  Neumíme se odličovat a zapomínáme na masky. Když přijde na naše největší přešlapy, má kosmetička Marcela Bažantová jasno. Poradí vám, jak přeprogramovat pleť, aby se méně vysoušela, i k čemu je dobrá masáž tváře.

 • Dům plný světla

  „Máme málo věcí, ale každá musí mít příběh,“ říká Petra Balvínová. V jejím domě najdete obklady z metra i ikonickou lenošku od Le Corbusiera.

 • Exkurze do minulosti

  Seriály se v posledních letech staly vysoce populární formou zábavy pro volné chvíle. Už dávno neplatí tvrzení, že by se seriály řadily mezi méně kvalitní díla, naopak, dnešní produkce přináší seriály, jejichž kvalita se může srovnávat s těmi nejlépe hodnocenými hollywoodskými trháky.

 • Provětrejte šatník

  Také se vám občas stane, že otevřete svou šatní skříň a vyvalí se na vás množství nesourodých módních kousků, z nichž jste některé měla na sobě naposledy minimálně před pěti lety? Pokud je vám tato situace povědomá, možná nastal ten správný čas na velké třídění šatníku. A to bez milosti.

 • OBLÉKNĚTE si domov

  V zimě vytahujeme ze skříní vlněné kabáty a kašmírové svetry. Obléct ale potřebuje i byt. A zdaleka nejen kvůli teplu.

 • Jak na fashion pohromy?

  Zná to každá z nás. Ráno vybíráme ten správný outfit, který před svým odchodem ještě minimálně dvakrát přehodnotíme a změníme. A když jsme konečně spokojené, ideálně již daleko od domu, tak se to náhle stane. Rozbije se nám zip, utrhne se ramínko od podprsenky či ucho od tašky, případně na nás někdo (dobře, občas i my) vylije červené víno. A co teď? Nezoufejte, zapamatujte si tyto rady, které z vás udělají v každé situaci MacGyvera.

 • Tři nejpopulárnější módní vychytávky na rok 2018 podle Pinterestu

  Vhodně zvolené módní doplňky mají schopnost proměnit obyčejné a nevýrazné oblečení ve stylový a originální outfit. Z nejnovějšího průzkumu na Pinterestu vychází, že právě tyto tři doplňky budou žhavým trendem pro nadcházející rok.

 • Hledání UZDRAVENÍ

  Jsme polykači prášků a obíhači ordinací. Přitom na naše nemoci někdy ani jedno nezabírá. Je řešením psychosomatika?

 • Jiný kraj, JINÁ VŮNĚ

  Řekni mi, jaký parfém nosíš, a já ti povím, odkud jsi. Pro nás Češky je typický květinově ovocný voňavý podpis, ale co si zahrát na Francouzku, Američanku nebo Italku?

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.