Recyklujte

Podle názvu článku by nejeden z vás mohl předpokládat, že se dnes poneseme na vlně ekologie a určité sociální odpovědnosti, nicméně skutečnost je trochu jiná. Řeč bude totiž o recyklaci módních kousků, které nám již nějakou dobu okupují naši skříň. Máme je rádi, díky své kvalitě si stále drží perfektní tvar a v žádném případě se jich nechceme zbavit. Jak ale dosáhnout toho, abychom nevypadali, že nosíme stále dokola jen několik outfitů, které střídáme?

Měňte doplňky

Originální a neokoukaný doplněk může i z obyčejného outfitu, který na vás vaše okolí vidělo nejméně desetkrát, vyčarovat zcela novou módní záležitost. Ať už šáhnete po minimalistickém či výrazném šperku, který souzní s celým konceptem, nemůžete udělat krok vedle. Parádu vám zaručí také ležérně uvázaný šátek kolem krku, módní pásek či stylová čepice, která může často odlehčit vážnost vybraných kousků.

V jednoduchosti je síla

Nebojte se zainvestovat do dražších, ale kvalitních basic kousků v podobě klasické bílé košile, dokonale padnoucího saka či stylových kalhot. Uvidíte, že díky své jednoduchosti budou tyto oděvy velmi variabilní a vy je pak můžete nosit i na několik způsobů.

Duch minulosti

Až budete mít volný den, zkuste si projít starší oblečení ve skříni či odložené na půdě. To, že se trendy vracejí, není žádnou novinkou a je tedy docela možné, že mezi těmito dávno zapomenutými oděvy najdete skutečný poklad, který si od té chvíle budete střežit.

Zapojte jehlu

Pokud patříte k těm šťastným jedincům, kteří si rozumění s šicím strojem, máte z poloviny vyhráno. Přestala vás bavit dlouhá sukně, která je ale stále ve výborném stavu a rozhodně se jí nechcete vzdát? Není nic jednoduššího, než si z dlouhé sukně za pomoci nůžek a stroje během několika chvil vyrobit nový módní úlovek v midi, či dokonce v mini délce.

Autor: Marie Majerová

Další novinky ze světa módy

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.