Otázky o sexu, které by si měl položit každý pár

Možná se svou polovičkou sdílíte jedno lůžko, ale jste schopni také společně odpovědět na tyto otázky? Pokud ne, co to zkusit dnes večer?

1. O čem sníte

Perfektní věcí na fantaziích je fakt, že nejsou skutečné a nemají tak žádný reálný dopad na to, jaká ve skutečnosti jste vy nebo váš partner. Zkuste své fantazie sdílet se svým protějškem a uvidíte, jaké sexuální představy vzrušují jeho a co by chtěl vyzkoušet. Vzájemné svěření intimních detailů váš vztah ještě prohloubí. Důležitá je v tomto případě ale také vzájemná důvěra a upřímnost. Pokud se vaše fantazie nestřetávají, rozhodně si to nenechávejte pro sebe a upřímně to partnerovi sdělte. Namísto sblížení by totiž při vzájemné neshodě mohl váš vztah naopak ochladnout.

2. Jaké doteky se vám líbí

Rozdílná síla dotyku a také rozličná místa, kam dotyk směřujete, mohou vašemu tělu přinést množství potěšení. Aby se vaše snažení setkalo se stoprocentní odezvou, nebojte se svého partnera zeptat, jaké doteky a na jakých místech preferuje. A ty samé informace poskytněte i vy jemu. Nač zbytečně plýtvat drahocenným časem a energií nad doteky, které nemají žádný účinek. Abyste vzájemné poznávání trochu zpestřili, zkuste svému partnerovi na jeho těle názorně ukázat, jakým místům by se u vás měl nejvíce věnovat. Uvidíte, že i on sám jistě objeví žhavá zákoutí, o kterých předtím ani nevěděl.

3. Co byste rádi zkusili

Možná že máte oba s partnerem své pomyslné sexuální seznamy s aktivitami, které byste spolu v budoucnu rádi vyzkoušeli a obohatili tak váš dosavadní milostný život. V tomto případě však může nastat situace, kdy se budete muset zmínit o svých předchozích zkušenostech například i s jiným partnerem. Předem tedy musíte zvážit, zda je váš vztah na podobný hovor zralý. Pokud ano, není poté problém říci, že jste s minulým partnerem danou situaci zažila, ale v této chvíli byste chtěla například určitou fázi změnit a podobně. Pokud se však otázkám ohledně minulosti raději vyhýbáte, nasměrujte téma tak, že použijete fráze typu vždy jsem chtěla zkusit nebo zajímalo by tě něco takového?

Autor: Marie Majerová

Další novinky ze světa módy

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.