Na věku (ne)záleží!

Konečně máme povoleno stárnout. Vrásky a šedé vlasy už nejsou stigma. Je jim 60 plus a vypadají na to. Svůj věk nijak nezastírají. Přesto působí neuvěřitelně současně a cool.

Botox, prodloužené vlasy a zvětšené rty jsou passé. Módní i kosmetický průmysl zasáhl návrat k přirozenosti.

Neznamená to, že hned máme přiznávat povadlou kůži na pažích a oblékat minisukně, ale rozhodně už nemusíme potlačovat věk za každou cenu. Protože to nejhorší, co může žena udělat, je snažit se oblékat jako dvacítka, když jí dvacet bylo před více než dvaceti lety.

Síla charismatu

Za návratem k přirozenosti stojí hned několik výrazných fashion osobností. Pětadevadesátiletou Iris Apfel jste asi zaznamenali – v módním průmyslu se pohybuje přes 50 let, jejím poznávacím znamením jsou kulaté brýle a výrazné vrstvené doplňky. Vidět jste ji mohli hned v několika kampaních, aktuálně září na vizuálech Happy Socks. Nepřehlédnutelná je i Linda Rodin, bývalá fashion editorka a stylistka, která si založila vlastní kosmetickou firmu Rodin Olio Lusso – nikdo nenosí šedé vlasy s větší grácií než ona. A určitě jste si všimli i Lyn Slater, tato blogerka je tváří řetězce Mango. Všechny dokazují, že věk může být předností. Protože krása vadne, ale charisma s časem narůstá. Inspirujte se!

Zdroj: květnová Marianne 2017
Autor: Denisa Přikrylová

Další novinky ze světa módy

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.