Jak nosit volány

Letos jsou úplně všude, najdete je v aktuálních kolekcích snad všech značek. Volány se objevují na topech, šatech, sukních, kalhotách, kabátcích i doplňcích a hodí se pro každou příležitost. Inspirujte se!

Protiklady se přitahují

Asymetrický volánový top kombinujte s lehce opranými ustřiženými džínami. Získáte příjemně ležérní letní look jako z filmu Hříšný tanec.

Na garden party

Více je více! Pokud jsou volány váš šálek čaje, nebojte se je kombinovat. Asymetrický top doplňte úzkou sukní zakončenou velkým volánem. Jen pozor, vysoké podpatky jsou v tomto případě naprostá nutnost!

Sofistikovaně

Ležérní elegance nebude out snad nikdy a vy se jí nemusíte vzdát ani s příchodem volánové mánie, naopak, originálně umístěný volán dodá košili trendy nádech. K výraznému topu zásadně volte už jen střihy v čistých liniích, třeba široké kalhoty se sámky.

Pánský styl

Klasickému outfitu v podobě tmavých kalhot a bílé košile dodá volánkový lampas na kalhotách punc ženskosti. Pro nefalšovaný french chic look dolaďte pohodlnými balerínkami a kolem krku uvažte šátek.

Black & White

Volánům samozřejmě sluší i nesmrtelná černobílá kombinace, sáhněte třeba po šifonovém topu a bílých kalhotách culottes. Vzorovaná kabela dodá vtip.

Sexy look

Volány a šaty, to je obligátní kombinace. Kromě romantických looků můžete zkusit i tuhle variantu hodnou filmové divy. Zářivé pouzdrovky zakončené velkým volánem dají vyniknout křivkám. Pak už stačí jen obout vyšívané sandálky a uši ozdobit visacími náušnicemi.

Na pracovní schůzku

Volány se hodí (téměř) pro každou příležitost, i do práce. Rafinovaný střih kabátku ve zkrácené délce a výrazné barvě dodá pracovnímu outfitu hravě letní nádech.

Zdroj: červnová Marianne 2017
Autor: Denisa Přikrylová

Další novinky ze světa módy

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.