Jablečné hody

K začátku podzimu neodmyslitelně patří sklizeň lahodných jablek. Kromě báječné chuti vám toto ovoce nabízí také zázračnou dávku vitamínů, vlákniny a pro tělo tolik potřebných antioxidantů. Podívejte se společně s námi, jaké pochoutky můžete z jablíček připravit.

Klasika, která neomrzí

Mezi absolutní stálici pochoutek připravených z jablek patří neoddiskutovatelně jablečný štrůdl. Jednoduché těsto, jablečná náplň se skořicí a zázrak je na světě. Jeho podoby můžete samozřejmě obměňovat pomocí dalších surovin, jako jsou například ořechy, hrozinky, tvaroh či med.

Návrat do dětství

Vzpomínáte si také na tu radost, když jste jako malí dostali ke svačině ovocnou přesnídávku? Sladká jablíčka mohou posloužit jako skvělý základ pro tuto pochoutku, kterou můžete po uvaření nandat do sklenic a vzít si jí s sebou například do práce, kde vám v době svačiny přijde určitě vhod. Jen pozor na to, aby vám ve společné lednici záhadně nezmizela.

Ať to křupe

Pokud máte chuť na jablka v teplé podobě, ale nechce se vám ztrácet čas s přípravou těsta, udělejte si domácí jablečný crumble. Tato pochoutka z horkého ovoce doplněná o sladkou drobenku vás zahřeje i během chladnějších dní.

Autor: Marie Majerová

Další novinky ze světa módy

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.