Exkurze do minulosti

Seriály se v posledních letech staly vysoce populární formou zábavy pro volné chvíle. Už dávno neplatí tvrzení, že by se seriály řadily mezi méně kvalitní díla, naopak, dnešní produkce přináší seriály, jejichž kvalita se může srovnávat s těmi nejlépe hodnocenými hollywoodskými trháky.

Tomuto trendu napomáhá i fakt, že seriály čím dát tím více obsazují i herce, které pravidelně vídáme na titulních stranách časopisů a v žebříčcích nejlépe hodnocených aktérů. Velké oblibě se těší dobové seriály, které zachycují jak osudy reálných historických osobností, tak fiktivních postav zasazených do dob uplynulých. Pokud patříte mezi příznivce historických námětů, neměly by vám uniknout například tyto seriály. 

Viktorie

Seriál mapující počátky vlády mladičké britské královny Viktorie, která se později stala jednou z největších a nejdéle vládnoucích panovnic. Přesvědčivé herecké obsazení, velkolepá výprava a dobové kulisy zaručují ultimátní zážitek pro každého diváka. Dějová linka vychází z reálných skutečností a osobních deníků samotné královny Viktorie.

Peaky Blinders

Gangsterská sága, jejíž počátky jsou zasazeny do Birminghamu 20. Let 20. století. Seriál mapuje osudy rodiny Shelbyových, v jejímž čele stojí brilantní Cillian Murphy. Diváka vtáhne příběh odehrávající se v chudých dělnických čtvrtích Birminghamu, kde neplatí žádné zákony.

The Crown

Výpravný seriál zaměřený na život a vládu další významné britské panovnice, a to královny Alžběty II. Královna, která zažila množství ministerských předsedů, překonala krize, krušná období i doby prosperity. Počátek seriálu divákům ukáže život mladičké princezny, která se ze dne na den stává jednou z nejmocnějších osob světa. Zákulisní politické machinace, intriky, láska a těžká rozhodnutí – to je seriál The Crown.

Autor: Marie Majerová

Další novinky ze světa módy

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.