Džínové trendy na letošní podzim

Denim tvoří jednu ze základních složek našeho šatníku, kterou můžete klasicky, ale i originálně kombinovat s dalšími módními kousky a vytvářet tak nápadité a stylové outfity každý den.

Každá sezóna přichází kromě klasických a stále oblíbených designů s množstvím aktuálních trendů, jak je spojení denimu a krajky, roztřepené okraje, výrazné barvy či extra vysoké pasy.

Výšivky

Na výsluní se tento podzim drží denim doplněný o barevnou výšivku. Ať už si vyberete kousek s drobnou výšivkou na dolním lemu nebo s výraznou barevnou abstrakcí na kolenu, chybu rozhodně neuděláte. Pokud nemůžete najít ideální výšivku pro vás a jste přirozený talent na ruční práce, můžete si své oblíbené džíny vyzdobit vlastnoručně za pomoci jehly a barevných nití.

Barvy

Pokud chcete být trendy i co se barev týče, zaměřte se na šedou, která letošnímu podzimu dle předpovědí módních guru bude vévodit. Sáhnout můžete jak po světlých odstínech, tak po schválně vybledlém černém denimu, který vašemu outfitu dodá trochu mladické drzosti. Módní návrat zažívá tento rok i patchwork. V obchodech můžete už nyní najít džínové zboží doplněné o prvky flanelu, krajky případně sametu.

A jaký denimový trend je váš nejoblíbenější?

Autor: Marie Majerová

Další novinky ze světa módy

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.