Dárky s láskou vyrobené

Předvánoční atmosféra s sebou každoročně přináší klasickou otázku, a to, čím podarujeme svoje blízké. Obchody jsou plné nepřeberného množství zboží, z vlastní zkušenosti ale vím, že velký výběr může být dosti stresující a najít ten správný dárek se často ukáže jako úkol nad naše síly. Proč tedy plýtvat naší energií, která většinou skončí výběrem dárku s neutrální povahou, který neurazí, ale ani výrazně nepotěší. Zkuste letos něco nového a vašim blízkým vyrobte dárek vlastnoručně a na míru.

Jedlé dárky

Dárky, které vypadají originálně a jako bonus je může podarovaný ještě sníst, jsou vždy sázkou na jistotu. Radost z nich bude mít babička, maminka, ale například i kolega v práci. Nadšení z vlastnoručně vyrobené laskominy je navíc dvojnásobné, jelikož kromě výborné chuti ukážete, že jste si s dárkem dali skutečně práci. Ideálními tipy jsou například domácí čokoládové pralinky, pečené čaje nebo lahodné vaječné likéry s vaší tajnou recepturou.

Fotografie

Ačkoliv se to může zdát jako klišé, pravdou je, že rodiče či prarodiče vždy ocení darovanou fotografii s členy rodiny. Velkým trendem jsou v současnosti foto knihy, které zaplníte obrázky vás, vašich dětí a dalších členů rodiny. Pokud nepatříte mezi příznivce tohoto typu dárku, zkuste si s dárkem trochu pohrát. Vyhledejte svou či jakoukoliv jinou starou fotografii s rodinou tematikou a zkuste ji obnovit. Má vaše maminka například v oblibě fotku, kde se sourozencem sedíte na lavičce v parku? Zkuste se obléct co nejvěrněji originálu a vyfoťte se na stejném místě, ve stejných pozicích, jen o několik desítek let později. Potěšíte tak nejen obdarovaného, ale rozhodně i vy, jako aktér, zažijete při této rekonstrukci spoustu zábavy.

Ruční výroba

Pokud mezi vaše koníčky patří aktivita produkující jakékoliv ručně vyráběné předměty, máte vyhráno. Zužitkujte vaše schopnosti a dovednosti a podarujte rodinu a blízké výsledky vašeho snažení. Ať už se jedná o keramickou vázičku, nad kterou jste na hrnčířském kruhu potili krev, pletený košík či olejomalbu, vaše snaha bude jistě patřičně oceněna a vy budete usínat s dobrým pocitem, že jste svou zálibou udělala někomu radost.

Autor: Marie Majerová

Další novinky ze světa módy

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.