Buďte trendy v nadcházející sezóně

Připravili jsme pro vás několik tipů, jak být trendy a šik v nadcházející sezóně podzim/zima 2018. Není nutné adaptovat do svého šatníku všechny trendy naráz, chceme vám spíše ukázat směr, kterým je možné se vydat.

1. Zvířecí vzory

Zapomeňte na tvrzení, že zvířecí vzory jsou dávno out, a že zebra nebo leopard patří pouze na safari. Zvířecí vzory jsou opět v kurzu a potvrzují to i světoví módní návrháři, kteří je letos s velkou slávou znovu zařadili do svých kolekcí.

2. Lesk

Chybu neuděláte, pokud sáhnete po lesklých materiálech, jako je latex, kůže nebo vinyl. Lehce fetišistický nádech je podle slov návrhářů jedním z nejžhavějších trendů. Je ale nutné dát si pozor, s čím tyto výrazné kousky kombinujete, aby výsledný outfit nepůsobil příliš vulgárně, ale jen sofistikovaně dráždil.

3. Výrazné pokrývky hlavy

Praktické a navíc trendy, co víc si přát. Zkuste klasický kulich vyměnit za nějaký opravdu statement kousek, který vytvoří z každodenního looku módní úlovek. Sáhnout můžete například po vzorovaných kapucích, háčkovaných kuklách nebo po oblíbené baker boy čapce ve výrazném designu.

4. Tvíd

Na módní scénu se opět vrací tento materiál, který do našeho šatníku přinese lehký retro nádech. Ideálním společníkem na sychravé podzimní dny je nesmrtelný tvídový kabát, ideálně v oversized střihu, který můžete doplnit například koženou sukní, anebo sportovními teniskami. Osmdesátkový feeling podpoří i tvídové sukně v midi délce.

Autor: Marie Majerová

Další novinky ze světa módy

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.