3 podzimních must-have

Chcete se i v chladnějších měsících cítit stylově? Inspirujte se našimi módními radami, díky nimž budete trendy a v teple zároveň.

Šála

Jako malí jsme jí odmítali nosit, dusila nás a vůbec nám nevadilo, když jsme ji omylem zapomněli ve školní jídelně. Šála je ale dokonalým módním doplňkem, který ozvláštní obyčejný outfit a zároveň vás zahřeje. Díky široké nabídce můžete jednodušše kombinovat mnohé vzory a ladit s módními kousky, které máte zrovna na sobě.

Křivák

Křivák, neboli kožená bunda má své místo v našich šatnících již několik desítek let. A není se čemu divit. Jeho univerzálnost je zároveň jeho největší výhodou. Můžete jej obléct ke klasickým džínům, ke košili, ale bude sloužit i jako zajímavý kontrastní doplněk například k elegantním šatům.

Kožené polobotky

Nohy v teple, to je na podzim jeden z nejdůležitějších faktorů. Pokud si tento komfort můžete dopřát a zároveň zůstanete stylová,máte vyhráno. Ideální kombinace těchto dvou požadavků nabízí kvalitní kožené polobotky, oxfordky. Vyrábí se v mnoha barvách a designech. Vybrat si můžete klasické černé, prošívané nebo naopak neobvyklé a barevně výrazné.

Autor: Marie Majerová

Další novinky ze světa módy

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.