Rady a tipy

Lady karta je unikátní a ušitá na míru přímo ženám!

 • Znáte exotické ovoce?

  Jablko, pomeranč, banán a nebo kiwi. Ovoce, které máme rádi a v obchodě pro něj s jistotou sáhneme. Jak jste na tom ale s méně známými exotickým ovocem, které se čím dál tím častěji dostává i na pulty českých obchodníků?

 • Paříž na Letné

  Zahradní architekt Michal Nováček strávil několik let ve Francii a na jeho bytu je to znát na první pohled. Miluje eklektický přístup a svébytnou eleganci.

 • Jak na přirozený make-up

  Jsou dny, kdy toužíme po bohatém, dramaticky vypadajícím make-upu, za který by se nemusely stydět ani hvězdy na červeném koberci. Oproti tomu se občas probudíme a musíme se téměř přemlouvat k tomu, abychom si na pleť nanesli alespoň hydratační krém a použili řasenku.

 • Jak na rýži?

  Rýže patří mezi hojně oblíbené a chutné přílohy, které můžete střídat v mnoha variantách.

 • Známý neznámý Mauricius

  Utečte mrazům na Mauricius. Ostrůvek v Indickém oceánu proslul jako tropická destinace snů. Jaký je doopravdy, zjišťovala Soňa Kotulková.

 • Dlouhovláska Zn.: Rychle a navždy

  Cindy Crowford, Julia Roberts nebo Julianne Moore. Když jim bylo dvacet, nosily dlouhé vlasy a ani kolem padesátky na tom nehodlají nic měnit. Víme, co dělat, aby nebyl na vašem účesu věk ani trochu znát. A poradíme vám, jak si vlasy vypěstovat, i když máte pocit, že dál než po ramena to nejde.

 • Velká Mlsná reportáž

  V metropoli nad Seinou je celosvětově nejvyšší koncentrace talentovaných cukrářů na kilometr čtvereční. A už dávno tu nepečou jen makronky, croissanty a éclairs.

 • Největší kosmetické hříchy

  Neumíme se odličovat a zapomínáme na masky. Když přijde na naše největší přešlapy, má kosmetička Marcela Bažantová jasno. Poradí vám, jak přeprogramovat pleť, aby se méně vysoušela, i k čemu je dobrá masáž tváře.

 • Dům plný světla

  „Máme málo věcí, ale každá musí mít příběh,“ říká Petra Balvínová. V jejím domě najdete obklady z metra i ikonickou lenošku od Le Corbusiera.

 • Exkurze do minulosti

  Seriály se v posledních letech staly vysoce populární formou zábavy pro volné chvíle. Už dávno neplatí tvrzení, že by se seriály řadily mezi méně kvalitní díla, naopak, dnešní produkce přináší seriály, jejichž kvalita se může srovnávat s těmi nejlépe hodnocenými hollywoodskými trháky.

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.