Rady a tipy

Lady karta je unikátní a ušitá na míru přímo ženám!

 • Dovolená po prázdninách? Žádný problém

  Dva měsíce prázdnin utekly až nehorázně rychle a nyní přichází období, kdy se opět vracíme do zajetých pracovních procesů a jen nostalgicky vzpomínáme na dny, kdy jsme mohli beztrestně relaxovat u moře, na chatě a nebo jen doma na zahrádce s letním drinkem v ruce. Začínající podzim ale nemusí nutně znamenat konec letní pohody, naopak.

 • Buďte trendy v nadcházející sezóně

  Připravili jsme pro vás několik tipů, jak být trendy a šik v nadcházející sezóně podzim/zima 2018. Není nutné adaptovat do svého šatníku všechny trendy naráz, chceme vám spíše ukázat směr, kterým je možné se vydat.

 • Homemade hrušková povidla bez stresu a námahy

  Hrušková sezóna je v plném proudu a s ní přichází i dilema, jak přebytek tohoto lahodného ovoce zpracovat. Už jste vyzkoušeli všemožné varianty hruškových koláčů a přemýšlíte, kam svůj kuchařský um posunout? Zkuste si uvařit domácí hrušková povidla, která připravíte bez složitostí v troubě. Zavařená povidla můžete navíc využít kdykoliv v průběhu roku.

 • Urban jungle, aneb užijte si zeleň i uvnitř bytu

  Ne nadarmo se říká, že zelená uklidňuje. Louky, lesy, městské parky a další zelené plochy patří mezi hojně vyhledávaná místa, kam lidé chodí za odpočinkem a relaxací. Co když ale žijete uprostřed velkého města, v bytě bez zahrádky, ale i přes to chcete mít bezprostřední kontakt s přírodou? Udělejte si svou vlastní zahrádky přímo u vás doma!

 • Znáte exotické ovoce?

  Jablko, pomeranč, banán a nebo kiwi. Ovoce, které máme rádi a v obchodě pro něj s jistotou sáhneme. Jak jste na tom ale s méně známými exotickým ovocem, které se čím dál tím častěji dostává i na pulty českých obchodníků?

 • Paříž na Letné

  Zahradní architekt Michal Nováček strávil několik let ve Francii a na jeho bytu je to znát na první pohled. Miluje eklektický přístup a svébytnou eleganci.

 • Jak na přirozený make-up

  Jsou dny, kdy toužíme po bohatém, dramaticky vypadajícím make-upu, za který by se nemusely stydět ani hvězdy na červeném koberci. Oproti tomu se občas probudíme a musíme se téměř přemlouvat k tomu, abychom si na pleť nanesli alespoň hydratační krém a použili řasenku.

 • Jak na rýži?

  Rýže patří mezi hojně oblíbené a chutné přílohy, které můžete střídat v mnoha variantách.

 • Známý neznámý Mauricius

  Utečte mrazům na Mauricius. Ostrůvek v Indickém oceánu proslul jako tropická destinace snů. Jaký je doopravdy, zjišťovala Soňa Kotulková.

 • Dlouhovláska Zn.: Rychle a navždy

  Cindy Crowford, Julia Roberts nebo Julianne Moore. Když jim bylo dvacet, nosily dlouhé vlasy a ani kolem padesátky na tom nehodlají nic měnit. Víme, co dělat, aby nebyl na vašem účesu věk ani trochu znát. A poradíme vám, jak si vlasy vypěstovat, i když máte pocit, že dál než po ramena to nejde.

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.