Rady a tipy

Lady karta je unikátní a ušitá na míru přímo ženám!

 • Jednoduché rady, jak ušetřit na obsahu skříně

  Nákup oblečení a doplňků často tvoří značnou položku v našem měsíčním rozpočtu. Následující rady vám pomohou tuto částku snížit, aniž byste se musela trápit přehnaným odříkáním.

 • Na věku (ne)záleží!

  Konečně máme povoleno stárnout. Vrásky a šedé vlasy už nejsou stigma. Je jim 60 plus a vypadají na to. Svůj věk nijak nezastírají. Přesto působí neuvěřitelně současně a cool.

 • Chutné drinky pro letní měsíce

  Léto už nám klepe na dveře a my už si nyní můžeme užívat radosti s ním spojené. Ať už se jedná o slunečné dny strávené u bazénu, večerní grilovačky bohaté na luxusní lahůdky nebo příjemná setkání s příteli, během nichž si můžeme do sytosti užívat hřejivých slunečních paprsků. Ideálním doplňkem pro všechny tyto činnosti je bezpochyby také sklenička něčeho dobrého k pití, a proto se v dnešním článku zaměříme na přípravu několika chutných nealkoholických drinků, které si můžete připravit bez problému i u sebe doma.

 • Tuhle chybu už neudělám

  Živí je krásná tvář a pevné tělo, některé z nich už desítky let. Povolanější odbornice na krásu a zdravý životní styl nenajdete. Na co si dávají pozor a bez čeho se neobejdou slavné herečky a zpěvačky?

 • 5 triků pro rychlejší přípravu jídla

  V ideálním světě bychom nejraději přišli domů, luskli prsty a na stole by se objevilo vynikající jídlo, pokud možno ještě plné zdravých a chutných surovin. Ačkoliv to může znít velmi lákavě, realita je bohužel jinde. Samotná příprava větší večeře nám často zabere bez problému tři hodiny a po zdlouhavé přípravě zjistíme, že už na připravenou lahůdku nemáme po tom všem krájení, sekání a čištěné ani chuť. Zkuste si projít následující triky, která vám pomohou čas přípravy snížit na minimum.

 • Pravidla dobré rekonstrukce

  Byt v řadovém domě na pražské Hanspaulce sice stoupá až do čtvrtého patra, je ale velmi úzký. Jak podobně atypický prostor rekonstruovat s co nejlepším výsledkem?

 • Kadeřnické zásady

  Základní pravidla salónní etikety nám nejsou cizí – chodíme včas, během procedury si nevyřizujeme telefonáty, pokud to není nezbytně nutné a podobně. Existují ale i další zásady, na které občas zapomínáme a za jejichž dodržování by byli naši vlasoví stylisti vděční.

 • Záhadný ostrov

  Rapa Nui, Velikonoční ostrov, je jedním z nejtajemnějších míst planety. Ženám se tu žije nejlépe na světě a všichni místní navíc mají magický supergen.

 • Detoxikujte pomocí potravin

  Pokud se rozhodnete pro detoxifikace svého organismu, existuje mnoho směrů, kterými se můžete ubírat. Jedním z nich je detox za pomoci jídla, konkrétně funkčních detoxikačních potravin, které pomáhají s procesem očisty a nastavení balancu ve vašem těle. Zkuste následující potraviny zařadit do svého jídelníčku a sami můžete posoudit, na kolik tuto svou funkci splňují.

 • Zelená vlna

  Kdysi mě u kosmetiky zajímala hlavně značka, krásný obal a samozřejmě, co všechno výrobek umí. Ale než si na sebe něco namažu dnes, prozkoumám složení stejně důkladně jako u jídla. A nejsem sama – stále více lidí zajímá, co přesně používají a jaký dopad to má na životní prostředí. Vyznat se ve všech certifikacích a zkratkách ale není snadné. Máme pro vás návod, jak se orientovat.

Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.