Časté dotazy

Jak získat Lady kartu?

Velice jednoduše. Přijďte na jakoukoli pobočku KB nebo vyplňte kontaktní formulář na www.ladykarta.cz a my se o vše postaráme!

Mohu mít přehled o svých platbách?

Samozřejmě. O všech zaúčtovaných platbách jste informována prostřednictvím výpisu, který Vám doručíme v elektronické či papírové podobě jednou měsíčně. Účet k Lady kartě lze zařadit do obsluhy přímého bankovnictví Komerční banky. Tam snadno a kdykoliv získáte přehled o všech transakcích, které byly kartou pořízeny.

Kde si kartu mohu vyzvednout?

Lady kartu lze vyzvednout na libovolné pobočce KB do týdne od uzavření žádosti.

Co když nesplatím částku včas?

Na čerpanou částku se vztahuje až 45 denní bezúročné období. Majitelky běžných účtů vedených u KB si mohou sjednat službu automatického splácení v plné výši. Ta jim zaručí, že nebude účtován úrok. Postupné splátky jsou úročeny sazbou ve výši 19,9 % ročně.

Kolik mě karta bude stát?

Lady karta je poskytována zdarma, pokud v kalendářním měsíci majitelka kartou uhradí bezhotovostně v obchodech alespoň 3000 Kč. V případě nižšího čerpání je měsíční cena 59 Kč.

Jaké benefity mi karta přináší?

Placením Lady kartou v síti smluvních partnerů získáte atraktivní celoroční slevy Vašich nákupů. Seznam partnerů najdete na stránkách www.ladykarta.cz. Každým nákupem Lady kartou si spoříte na penzi formou 1% příspěvku do PF KB. Součástí Lady karty je pojištění:

  • kabelky a jejího obsahu
  • nákupů
  • garance nejnižší ceny
  • prodloužení záruční doby zakoupeného zboží
Katalog slev

Katalog slev

Lady karta na Facebooku

Mapa slev v Mobilní bance

App Store - QR code

Mobilní banka pro Váš iPhone.

Google play - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Android.

Windows Phone - QR code

Mobilní banka pro Váš telefon s operačním systémem Windows Phone 8.